вівторок, 1 жовтня 2013 р.

Святкові вітанняЗ нагоди відзначення професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек,  у читальному залі Тульчинської центральної районної бібліотеки відбулись урочисті збори, присвячені цій події.
На свято завітали Колібабчук Марія Іванівна, заступник голови райдержадміністрації, Весняний Валерій Михайлович, голова Тульчинської міської ради, Третьякова Катерина Василівна, начальник відділу культури і туризму Тульчинської райдержадміністрації.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята грамотами та подарунками від Тульчинської райдержадміністрації, районної ради були нагороджені:
-         Нурізянова Т.П., зав. відділом обслуговування Тульчинської ЦРБ;
-         Погребняк Г.О., завідувач денним відділом комунального вищого навчального закладу «Тульчинське училище культури»;
-         Гернега Є.Б., зав. Шпиківською міською бібліотекою-філією;
-         Вакало Г.М., зав. Клебанською бібліотекою-філією;
-         Курапко О.М., бібліотекар шкільної бібліотеки Тиманівської ЗШ І-ІІІ ст.;
-         Морозова А., краєзнавець, голова громадської організації «Охорона пам’яток»
За співпрацю подякою від Тульчинського відділу культури і туризму нагороджена керівник танцювального колективу «Елегія» Л.І.Шеремета.
Вігуржинська В.С., директор Тульчинської ЦБС, нагороджена грамотою Тульчинської міської ради за активну позицію в популяризації бібліотечної справи, за плідну співпрацю по організації культурно-мистецьких заходів для жителів міста. Голова міської ради Весняний В.М., вітаючи всіх присутніх зі святом, вручив директору Тульчинської ЦБС також підбірку книг нашого земляка з Вапнярки О.Чорногуза.
Громадською організацією «Асоціація бібліотек Вінниччини» грамотами були нагороджені Грінченко Л.І., бібліотекар І кат. відділу обслуговування Тульчинської ЦРБ та Грималюк А.Г., методист Тульчинської ЦРБ. 
Цього дня на адресу бібліотекарів звучали найщиріші вітання, побажання та подяки за нелегку працю. Вітання звучали від Зарічненського сільського голови Приймака Г.В., голови районного літературно-мистецького об’єднання «Оберіг».
Після урочистостей бібліотечні працівники Тульчинської ЦБС продовжили роботу у селі Зарічне, де відбулась презентація Зарічненської бібліотеки-філії та засідання клубу за інтересами «Паросток».


Немає коментарів:

Дописати коментар

Прихильники