пʼятниця, 18 жовтня 2013 р.

Українське козацтво – відгомін віківКозацтво займає особливе місце в історії України і в історичній пам'яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України XVII - XVIII ст.
         Феномену козацтва, його внеску в будівництво української держави присвячена книжково - ілюстративна виставка «Українське козацтво – відгомін віків», яка експонується в Бібліо-Інтернеті Тульчинської центральної районної бібліотеки з 11 жовтня по 11 листопада 2013 року. На виставці представлено близько 100 видань книг.
         Виставка відкривається загальними роботами з історії України XVII - XVIII ст. Найбільш широко представлений розділ виставки, присвячений розвитку ідеї української державності, ролі українського козацтва в її втіленні, структурі та порядку функціонування української козацької держави – Гетьманщини.
Особливий інтерес викликають видання про героїв українського козацтва - гетьманів, полковників, сотників, козацьких отаманів (Б. Хмельницький, І. Сірко, І. Мазепа, І. Виговський та ін.)
         Окремі розділи виставки знайомлять читачів з творами художньої літератури та живопису, присвяченої козацтву.

      

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прихильники