понеділок, 11 червня 2012 р.

СВЯТКОВИЙ ПОДАРУНОК !!!

Щедрий подарунок отримали читачі Михайлівської бібліотеки - філії та жителі села в день, коли всі православні святкували День Святої Трійці.
 В мальовничому селі Михайлівка, що на Тульчинщині є доброю традицією саме в День Святої Трійці приїжджати в рідне село, провідувати могилки померлих родичів та відвідати живих. Саме в цей день в селі найбільш людно, адже як ластівки до гнізда, з'їжджаються звідусіль і малі і старі.
Покойовий Григорій Васильович разом з донькою Ніною(на фото в центрі) та онуком Костею, відвідавши рідну домівку та могилки тата і мами, не залишив поза увагою сільську бібліотеку. В дарунок з Одеси Григорій Васильович та Ніна Григорівна привезли для жителів села понад 100 нових книг. "В нашій сім'ї полюбляють читати всі, книги купуємо часто, - розповідає Ніна Григорівна, - але прочитана книга повинна служити людям. Тому ми вирішили передати підбірку книг в Михайлівську бібліотеку. Хай молодь читає."
Тримаючи в руках книги, я по дитячому тішилась з того, що не перевелись шанувальники книги і в маленькій Михайлівці.
Тож шановні Григорій Васильович та Ніна Григорівна прийміть щире спасибі від читачів Михайлівської бібліотеки, громади села та дирекції Тульчинської ЦБС. Здоров'я Вам та Вашій родині, творчих успіхів та всяких гараздів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прихильники