пʼятниця, 1 листопада 2013 р.

Книга пам’яті України. Переможці.
В рамках відзначення дня визволення України від фашистських загарбників в Тульчинській центральній районній бібліотеці відбулася презентація 7 тому історико-меморіального видання «Книга Пам’яті України. Переможці. Вінницька область», присвяченого увічненню подвигу учасників Другої світової та Великої Вітчизняної воєн, які повернулися з війни і померли в післявоєнний період або нині проживають на території населених пунктів області.
         В презентації взяли участь Леонтьєв О.І., керівник апарату Тульчинської державної районної адміністрації, Жуковський К.С., голова районної ветеранської організації, Луценко Г.В., науковий працівник краєзнавчого музею, Мотилевська Г.Й., ветеран Великої Вітчизняної війни, студентська молодь.
         В читальному залі був представлений перегляд літератури «О пам’яте всесильна, всемогутня, не дай забути тих, кого нема».
Сьомий том був виданий у березні 2013 року Вінницькою редакційною колегією, який містить поіменні списки фронтовиків, партизан, і підпільників – мешканців Томашпільського, Тростянецького, Тульчинського, Хмільницького районів і міста Ладижин.
Перед поіменним списком нашого Тульчинського району подається коротка історична відомість про події воєнних років на території району та описи окремих бойових епізодів, в яких проявили виключну мужність і героїзм уродженці району – Герої Радянського Союзу, повні кавалери орденів Слави, трудові звершення колишніх фронтовиків в перші повоєнні роки.
Редакційна колегія висловлює щиру вдячність краєзнавцю Галині Йосипівні Могилевський за допомогу в формуванні поіменних списків учасників бойових дій та доборі місцевих довідкових матеріалів про події Великої Вітчизняної війни та трудові звершення фронтовиків, партизан і підпільників.
Велич подвигу, сила духу і мужність покоління переможців назавжди залишиться взірцем беззавітного служіння рідній Вітчизні.
Книга розрахована для ветеранів, істориків, краєзнавців, студентської та учнівської молоді, широкого кола читачів, яким дорога пам’ять про минуле нашого краю.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Прихильники